Kniha návštěv

Datum 09.04.2013

Vložil Helena

Titulek Re: Rossi Led s.r.o. - nekvalitní a podivná firma!

Odpovědět

také jsem k tomu dospěla, jen bych ráda upozornila, že tyto stránky už nejsou aktuální jen nevím jak je zrušit :-))))

Datum 25.04.2013

Vložil René Loučka

Titulek Re: Rossi Led s.r.o. - nekvalitní a podivná firma!

Odpovědět

Dobrý den, narazil jsem na tento Váš titulek. Je mi líto, že máte tuto zkušenost, ale věřím, že se dá vyřešit. Nevím jaký VIP prodejce Vás měl na starosti, ale kdyby jste cokoliv potřebovala obraťte se na mě. Co se týče reklamace, pokusím se pro Vás něco udělat. Kontaktujte mě na emailu rene.loucka@rossi-led.eu, zašlete mi jaký máte problém se žárovkami a samozřejmě Vám je vyměníme. Děkuji a s přáním hezkého dne,

Datum 17.06.2013

Vložil René Loučka

Titulek Re: Rossi Led s.r.o. - nekvalitní a podivná firma!

Odpovědět

Dobrý den, můžete mě v této záležitosti kontaktovat? Budu Vám vděčný. Měli jsme to vyřešit, ale nespojili jsme se. Děkuji 773 88 11 03

Datum 11.09.2013

Vložil Josef Krátký

Titulek Re: Re: Rossi Led s.r.o. - nekvalitní a podivná firma!

Odpovědět

dobrý den p.Loučka,náhodou jsem si přečetl názory
zákazníků na žárovky f.Rossi-Led a i když jsem sám
dlouholetý vip prodejce f.Rossi-Led musim jim dát za pravdu.Tyto produkty zdaleka nesplňují danou kvalitu svítivosti 50 000 hodin.o se týče reklamace
když reklamujete 1,2,nebo tři žárovky tak je vymě-
něj.Já už ale od února reklamuji led-pásky ca.v
hodnotě 15.000 Kč a i když mi výměna byla od
p.Saika s kterým jsem několikráte v Č.Budějovicích
jednal přislíbena do dnešníhon dne se tak nestalo.
Celou dobu se jen vymlouval,že opět dostal nekvalit-
ní zboží,pak měnili dodavatele,a aniž by oznámili
novou adresu f. se přestěhovali ,nyní mi nebere
telefon a ani na e.mail neodpovídá.Budu se zřejmě muset obrátit na Č.obchdní inspekci a popřípadě na soud. Ale každý dobře zná jak to u nás chodí.
Mě tu nazývaj lumpem a podvodníkem a tak mam
om starost víc.Tak co mi k tomu p. Loučka povíte.

Datum 28.12.2013

Vložil Pavel

Titulek Re: Rossi Led s.r.o. - nekvalitní a podivná firma!

Odpovědět

Bohužel, serióznost a kvalita komunikace této firmy je pro dnešní dobu opravdu pochybná. Neplatiči ( ne jenom u mne ), pan A. Saiko při problému nebere samosřejmě telefony, používá výmluvy na úrovni mého 10 letého syna. S prázdnou kapsou se v dnešní době těžko poroučí. Když ho potkáte na ulici a nepromluví, vypadá jako seriózní pán. Ale nepřirozenost, nucené poklonkování a slizkost je zřejmá po prvním, i telefonickém kontaktu. Doporučuji základní manažerský kurs pro komunikaci se zákazníky :-) a lepší platební morálku !!!

Datum 14.09.2012

Vložil Misa

Titulek Uvodni text

Odpovědět

Zkontrolujste si uvodni text "Počítačová diagnostika organismu", mate tam dost chyb v psani carek a obcas nejake slovo prebyva.

Datum 09.04.2013

Vložil helena

Titulek Re: Uvodni text

Odpovědět

stránky nebyly vytvořeny k tomu aby byly gramaticky ohodnoceny, ale k tomu, aby informovaly lidstvo o úspěšné metodě léčení :-))

Datum 23.05.2011

Vložil Iveta

Titulek k prezentaci Diacomu

Odpovědět

Paní Heleno. Působí velice neprofesionálně, když má někdo, kdo se prezentuje jako dceřinná společnost nějaké nadnárodní firmy udělá stránky na serveru zdarma. To je první, co mě napadlo při návštěvě tohoto webu. Samozřemě si zbytek prostuduji a budu o tomto přístroji hledat i další info, ale už ve mě dříme pocit- jsou to šmudlové, amatéři, možná to je další podvod na vytažení peněz z lidí, co se chytají stébla....zdravím. Iveta

Datum 18.10.2011

Vložil Helena

Titulek Re: k prezentaci Diacomu

Odpovědět

Paní Iveto, mé podnikání začalo od nuly, to znamená, že jsem zkoušela vše co bylo finančně přijatelné. Nestydím se za to. Každý kdo chtěl něco dokázat a začínal od nuly ví o čem to je. Odepsala bych už dříve, ale dlouho jsem nebyla na stránkách a ani je nemusela používat díky mé vybudované poradně a důvěry klientů.
Mnoho lidí se snaží podvádět, ale vše se jim jednou vrátí, takže to není můj styl. A už vůbec ne, zahrávat si se zdravím lidí.
O své práci si dovolím říci, že je profesionální a ručím za ní. Volají mi dnes i lékaři a žádají o vyšetření. Mé svědomí by mi nedovolovalo dělat něco čemu nevěřím a co nefunguje.
Možná si stránky nechám upravit, aby vyléčení klienti mohli napsat své pocity z léčby.

Datum 22.04.2011

Vložil Michaela

Titulek neuroborelioza?

Odpovědět

Dobry den,

mate zkusetnosti s lecenim neuroboreliozy?